Haftanın Yeni Filmleri 21.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.01.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Halil Söyletmez
 

 

Cumali Ceber 666
Cumali Ceber 666

Cumali, Rüyasında cehenneme gittiğini görür ve uyanınca hemen Hac başvurusu yapmaya gider. Hac sırasının gelmesini beklerken bir türlü sonu gelmeyen uçuk kaçık aksiliklerle karşılaşır. Hac yolunda önüne çıkan engelleri aşabilmek için elinden geleni yapar. Corona virüsten dolayı işler istediği gitmez. Katıldığı bir partide başına gelmeyen kalmaz.
A man who sees himself going to hell after dying in his nightmare. Cumali goes on pilgrimage and tries to have his sins forgiven. But there is one obstacle; Covid-19. Cumali will try to infect himself with the virus and produce antibodies.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 82 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fuat Kurtoğlu
Senaryo : Bilal Kalyoncu, Fuat Kurtoğlu, Koray Yeltekin.
Müzik : Fırat Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Y. Emre Karadavut
Kurgu : Salim Algül
Sanat Yönetimi : Volkan Cefakar
Oyuncular : Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Deniz Deliç, Serkan Şengül, Özkan Sağıç, Can Suoruç, Nisa Richie, Hande Hastepe, Volkan Cal, Gökhan Güneş.
Yapımcı Firma : 2506 (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır