Haftanın Yeni Filmleri 21.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.01.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Kubilay Güleçoğlu
 

 

Masal Zamanı
Masal Zamanı Melez Prenses

Melisa dokuzuncu yaş gününde annesinin bir masal kahramanı olduğunu öğrenir. Dolayısıyla kendisi de anne tarafından bir masal kahramanıdır. Kötü bir palyaçonun oyununa gelen Melisa, masal günlüğüne yazmaması gereken bir şey yazar ve tüm büyükler donup kalırlar. Kurtuluş ise çocukların elindedir, yani kahramanlarımızın! Sihirli Ayna Ablanın  (Nergis Kumbasar) yardımıyla Masal Diyarı'na geçmeleri ve 4 günde kutsal mağaraya ulaşmaları gereken kahramanlarımız ne yapacak? Kırmızı Başlıklı Kız gerçekte kim? Keloğlan dost mu, düşman mı? Alice ve arkadaşları tüm bu güzel pastaları nereden buluyorlar? Deniz kızının sihri ne? Atlantis gerçek mi? Melez Prensesin masalsı güçleri uyanacak mı? Pırtık Tavşan sayı saymayı öğrenebilecek mi? Dahası, Pırtık Tavşan kim? Ayrıca niye sayı sayamıyor? Bir de bunun bizim masalımızla ne alakası var?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : comedy Family Fantasy
Süre : 91 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kubilay Güleçoğlu, Burak Kahraman.
Senaryo : Kubilay Güleçoğlu
Müzik : Metin Özülkü
Görüntü Yönetimi : Kubilay Güleçoğlu
Kurgu : Mehmet Ağbaba
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Lavinya Ünlüer, Kaan Yılmaz, Ebrar Demirbilek, Özkan Sağın, Ata Berk Mutlu, Nisan Aktaş, Maya Başol, Nergis Kumbasar, Hakan Hatipoğlu, Billur Yazgan.
Yapımcı Firma : Korsan Medya (Kubilay Güleçoğlu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır