Haftanın Yeni Filmleri 28.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.01.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Günay Günaydın
 

 

Popstar: Yıldızlar da Kayar
Yıldızlar da Kayar

Her söylediği gündem olan, magazin haberlerinden inmeyen ülkenin popstarı Berkcan, yaşadığı talihsiz bir olay nedeni ile sosyal medyada bir anda yerden yere vurulur ve kamuoyu baskısı sonucu mahkeme kararı ile Berkcan, bu ışıltılı hayatından altı ay mahrum edilerek, bir köyde yalnız başına ve teknolojiden uzak bir şekilde yaşamaya mahkûm edilir. Köyde oldukça zor günler geçiren popstarımızı, köyün ilkokul öğretmeni olan Zeynep öğretmen ve kız kardeşi dışında hiç kimse tanımıyordur.
It is about the events that develop when a popstar, who has to stay in a village for six months, takes responsibility for a festival to be held in this village.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Günay Günaydın
Senaryo : Koray Yeltekin
Müzik : Seyfi Yerlikaya, Altan Turan.
Görüntü Yönetimi : Koray Yılmaz
Kurgu : Ahmet Teke
Sanat Yönetimi : Rojda Kara
Oyuncular : Cem Kılıç, Ceyda Olguner, Cezmi Baskın, Volga Sorgu, Müge Çoşkun, Hakan Burak Bozdoğan, Metin Yıldırım, Selçuk Yerlikaya, Elif Güçkıran, Kübra Karen.
Yapımcı Firma : Cinephone, MRT Film. (Enis Özkan, Murat Çiçek)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır