Haftanın Yeni Filmleri 28.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.02.2021 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Doug Liman
 

 

Kaos Yürüyüşü
Chaos Walking

Patrick Ness'in Chaos Walking roman serisinin 2008'de yayımlanan ilk kitabı The Knife of Never Letting Go'dan uyarlanan Chaos Walking, kadınların tamamının öldüğü, erkeklerin ise birbirilerinin düşüncelerini Gürültü (Noise) adı verilen bir şekilde duyup görebildiği distopik bir dünyada, Violet adında gizemli bir genç kadının ortaya çıkmasıyla değişen dengeleri anlatıyor.
From Carnegie Award-winning author Patrick Ness comes a bold cinematic experience beyond imagination. Todd Hewitt lives on the distant planet of New World--a new hope for humanity until struck by 'The Noise,' a virus which inflicts immersive visions of ones' every thought. The cacophony drives many mad until Todd makes a hidden, silent discovery: there is a girl named Viola, who may be the key to unlocking New World's many layered secrets. Together, the two unlikely companions are forced on a white-knuckle adventure into an unexplored planet -- trying to escape and hide in an environment where all thought is heard, all movement seen --as they both discover the truth about the lives they left behind and the spectacular world they've learned to call home.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action Adventure Fantasy
Süre : 109 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada Hong Kong Lüksemburg
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Doug Liman
Senaryo : Patrick Ness, Christopher Ford.
Müzik : Marco Beltrami, Brandon Roberts.
Görüntü Yönetimi : Ben Seresin
Kurgu : Doc Crotzer
Sanat Yönetimi : Carolyne de Bellefeuille, Daran Fulham.
Oyuncular : Tom Holland, Daisy Ridley, Demián Bichir, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo, Bethany Anne Lind, Mads Mikkelsen, Nick Jonas, Ray McKinnon, Vincent Leclerc, Blane Crockarell, François Gauthier, Tyrone Benskin, Frank Fontaine, Don Jordan, Patrick Garrow, Mylène Dinh-Robic.
Yapımcı Firma : 3 Arts Entertainment, Quadrant Pictures.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment /TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+ 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır