Haftanın Yeni Filmleri 28.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.01.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Atilla Barışer
 

 

İlk Temas
İlk Temas

Bilimsel olmayan hiçbir şeye inanamayan profesörün başına bilimin açıklayamadığı bir olay gelir. Toplumdan uzak huzurla yaşadığı dağ evinde gece meydana gelen bu olay profesörün huzurunu kaçırır, korkulu geceler geçirmesine neden olur. Yaptığı akademik çalışmasını bırakarak bu bilinmeyenin peşine düşer. Sonunda karşılaştığı uzaylı gerçektir ve profesörün hayata bakışını kökten değiştirir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Thriller Sci-Fi
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Atilla Barışer
Senaryo : Atilla Barışer
Müzik : Mustafa Yazıcıoğlu
Görüntü Yönetimi : Abdullah Çuhadar
Kurgu : Vedat Karadeniz
Sanat Yönetimi : İlayda Altan
Oyuncular : Bekir Alnıak, Bedirhan Barışer, Maksut Kesici, Mehmet Sait Aydın, İrem Akçay, Ersun Topçu, Sezer Şen, Arda Aydınlı.
Yapımcı Firma : Nazin Medya (Mustafa Nebi Filik, Mehmet Sait Aydın)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır