Haftanın Yeni Filmleri 04.02.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.02.2022 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImax,  

Roland Emmerich
 

 

Moonfall
Moonfall

Moonfall, yeryüzündeki yaşamın sonunu getirecek olaya nasıl engel olabileceğine dair bir fikri olan eski bir astronot ile ona inanan birkaç kişinin bu felaketi durdurma çabası anlatılıyor.
A mysterious force knocks the moon from its orbit around Earth and sends it hurtling on a collision course with life as we know it.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 130 dakika
Ülke : Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Roland Emmerich
Senaryo : Roland Emmerich, Harald Kloser, Spenser Cohen.
Müzik : Harald Kloser, Thomas Wanker.
Görüntü Yönetimi : Robby Baumgartner
Kurgu : Ryan Stevens Harris, Adam Wolfe.
Sanat Yönetimi : Vincent Aird, Renaud Chamberland, Carolyne de Bellefeuille, Marie-Soleil Dénommé, Mathieu Giguère.
Oyuncular : Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Charlie Plummer, Michael Peña, Carolina Bartczak, Zayn Maloney, Ava Weiss, Hazel Nugent, Chris Sandiford, Jonathan Maxwell Silver, Eme Ikwuakor, Stephen Bogaert, Maxim Roy, Ryan Bommarito, Kathleen Fee, Donald Sutherland, Frank Schorpion, Sebastian Pigott, Jaa Smith-Johnson, Adam LeBlanc, Frank Fiola, Katy Breier, Josh Cruddas, Kyle Gatehouse.
Yapımcı Firma : Centropolis Entertainment, AGC Studios, H Brothers, Huayi Brothers Media, Lionsgate Street Entertainment, UK Moonfall.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır