Haftanın Yeni Filmleri 11.02.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.02.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Gala gecesinden bir görüntü.
 

 

İsmetse Olur
İsmetse Olur

Kısmetli köyüne gelen yabancı bir adam ve ekibi, bir iş peşindedir bu iş uzak doğunun en kıymetli ve şifalı bulduğu, en derin yaraları bile kısa sürede iyileştiren bukalemun yağıdır. Yabancı adam köylülere Kısmetli kasabasının bu iş için en iyi yer olduğunu anlatır ve kurulması gereken çiftliğin ortaklığına kasabalının da katılmasını söyler. Şehirden gelen bu yabancı adama güvenmeyen İsmet, adamın bu hevesli işine ortak olmak isteyen ihtiyar heyetine akıl veren tek adamdır, e tabi İsmet biraz deli olunca ihtiyar heyeti de kendilerini İsmet'in izinden giderken bulur, ihtiyar heyetini arayış içinde bırakan İsmet, yabancı adamın bu çiftlik için aradığı ortaklığın gerçek olmadığını ispatlamaya çalışır.
maniayapim.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy
Süre : 75 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Umut Kaya
Senaryo : Umut Kaya
Müzik : Yiğitcan Kiremitçi
Görüntü Yönetimi : Sedat Özdemir
Kurgu : Aziz İmamoğlu, Emir Bilen.
Sanat Yönetimi : Nilüfer Evirgen
Oyuncular : Turan Özdemir, Melis Buse Betkayan, Ayça Ekin Beğen, Baran Aykan, Atilla Türkgöz, Zuhal Özyiğit, Sencar Sağdıç, Umut Kaya, Alaattin Sakar, Tamer Erol, Ali Topçu, Mehmet Özgen.
Yapımcı Firma : Picus Film, Mania Yapım. (Durmuş Akbulut, Ali Çerçioğlu)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır