Haftanın Yeni Filmleri 18.02.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2020 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Tanguy de Kermel
 

 

Samsam
Samsam

Samsam, bir süper kahramanın istediği her şeye sahiptir. Onu çok seven bir ailesi, bir sürü arkadaşı ve istediği zaman uzayı keşfedebileceği kendine ait bir uzay gemisi vardır. Tek sorunu, süper güçlerine henüz kavuşamamış olmasıdır. Okula yeni gelen havalı Vega, Samsam’a süper güçlerini nasıl kazanacağını öğretebileceğini söyler ancak Vega’nın, kötü Marthial’ın kızı olduğu ortaya çıkar.
SamSam appears to have it all: his own flying saucer and great family and friends. But the one thing he has yet to attain are actual superpowers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 77 dakika
Ülke : Belçika Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tanguy de Kermel
Senaryo : Valérie Magis, Jean Regnaud.
Müzik : Eric Neveux
Görüntü Yönetimi : Simon Boucly
Kurgu : Benjamin Massoubre
Sanat Yönetimi : Pierre-Henri Laporterie
Oyuncular : Seslendirme: Isaac Lobé-Lebel, Lior Chabbat, Jérémy Prévost, Sébastien Desjours, Léopold Vom Dorp, Victoire Pauwels, Léovanie Raud, Damien Boisseau, Laurent Maurel, Marie-Eugénie Maréchal, Philippe Spiteri, Simon Brunner, Françoise Pavy, Magali Rosenzweig, Julien Crampon, Emmylou Homs, Martin Spinhayer, David Macaluso, Vincent Bonnasseau, Grégory Quidel, Simon Volodine.
Yapımcı Firma : Folivari, La Compagnie Cinématographique, Panache Productions, StudioCanal.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır