Haftanın Yeni Filmleri 18.02.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.11.2021 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Adam Ethan Crow
 

 

Şeytanın İni
Lair

Başrollerinde Corey Johnson (Morbius, X-Men) ve Oded Fehr’in (Star Trek: Discovery, Resident Evil) paylaştığı bu gerilim dolu korku filminde, Steven Caramore (Johnson) doğaüstü şeyleri çürütmek konusunda uzmanlaşmıştır ve yakın arkadaşı ve meslektaşı Ben Dollarhyde (Fehr), şeytani bir güç tarafından ele geçirildiğini söyleyerek cinayetle suçlandığında, Caramore arkadaşının iddialarını araştırır ve genç bir aileyi korkunç bir hayatta kalma savaşına zorlayan olaylar zincirini başlatır.
The complete opposite of the Warren’s from the movie The Conjuring, self-proclaimed occult expert Dr Steven Caramore ekes out a living debunking claims of possession and the supernatural with his Haitian confident, Ola. However, when a friend and colleague, Ben Dollarhyde, is accused of murder, claiming he was possessed by something demonic, Caramore is forced to question his own beliefs. He litters his deceased father’s apartment with items that are said to be possessed or cursed, then outfits the place with surveillance equipment. He then rents the apartment to an unsuspecting family on a short city break. Caramore waits for something horrific to take effect. Nothing does, until… In a last-ditch attempt to conjure dark forces, he places the black Madonna that Dollarhyde claimed possessed him into the apartment. This sets off a chain of devastating supernatural events that forces the family, and Caramore, in a terrifying battle for survival. A fractured family are forced to face their demons, metaphorically and literally, as they unwittingly become embroiled in a man's attempt to prove the existence of the supernatural in order to overturn a friend's murder conviction.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 96 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Adam Ethan Crow
Senaryo : Adam Ethan Crow, Stuart Wright.
Müzik : Mario Grigorov, Steven Schwalbe.
Görüntü Yönetimi : Stuart Nicholas White
Kurgu : Ben Hooton
Sanat Yönetimi : Justin Woodgate
Oyuncular : Oded Fehr, Corey Johnson, Connor Byrne, Alexandra Gilbreath, Anil Desai, Aislinn De'Ath, Emily Haigh, Sean Buchanan, Lee Nicholas Harris, Alana Wallace, Jen Brister, Paul Warren, Anya Newall, Robert Dukes, Chris Martin Hill, Kashif O'Connor, Alasdair C. Melrose, Joe Zalias, Simon Balfour, Sam Pamphilon, Zara Symes.
Yapımcı Firma : Ditto Films (Shelley Atkin)
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır