Haftanın Yeni Filmleri 18.02.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.11.2020 - Singapur)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Stanislav Kapralov
 

 

Ölümcül Snowboard
Let It Snow

Mia ve Max, snowboard yapabilmek için merkezden uzakta bulunan bir tesise gider. Otele girişi yaptıklarında resepsiyon görevlisi Mia ve Max’a patikalarda gerçekleşen açıklanamayan ölümlerden bahsetse de ikili snowboard yapmaya kararlıdır.
Separated from her fiance after sneaking onto a restricted slope, Mia, a free riding snowboarder, must survive not only against nature, but the masked snowmobile rider in black who's out for her blood.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror
Süre : 92 dakika
Ülke : Ukrayna Gürcistan İspanya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Stanislav Kapralov
Senaryo : Omri Rose, Stanislav Kapralov.
Müzik : Alex Chorny
Görüntü Yönetimi : Yevgeny Usanov
Kurgu : Rafa Garcia, Evgeny Krasulya.
Sanat Yönetimi : Nadia Jupiter, Artem Slobchenko.
Oyuncular : Ivanna Sakhno, Mariam Sulakadze, Olga Sulzhenko, Ihar Kankov, Tamri Bziava, Gia Japharidze, Tinatin Dalakishvili, Alex Hafner, Avtandil Chakhunashvili, Soslan Oniashvili, Elena Turbal, Mykyta Kutepov, Gocha Vardidze.
Yapımcı Firma : Solar Media Entertainment, ishCorb Films.
İthalatçı Firma : Ela Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır