Haftanın Yeni Filmleri 25.02.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.10.2021 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Holger Tappe
 

 

Mutlu Canavar Ailesi 2
Monster Family 2

Yakın zamanda dünyayı kurtardınız ve bunun size bir ömür boyu mutluluk vereceğini mi düşündünüz? Tekrar düşünün! Gündelik hayatın sizi dünyaya geri getirme konusunda kötü bir eğilimi vardır. Mutlu Canavar Ailesi'nin mutlu sona ermesinden bir yıl sonra, Wishbone Ailesi çeşitli eksiklikleri ile mücadele ediyor. Oğlumuz Max, sekizinci sınıftaki en küçük ve en gözlüklü çocuk ve sınıfındaki bütün kızlar ondan en az bir baş uzundur ve onunla dalga geçerler. Kızımız Fay, kendisi hariç  tüm arkadaşları en az bir konuda yeteneklidir. Anne Emma, çocuklarına yardım etmeye çalışır, ancak  tavsiyesi en iyi ihtimalle göz ardı edilir ve çoğu zaman onları ciddi şekilde kızdırır. Bir de, yeni işindeki mutluluğu ve daha rahat yaşam tarzı, etrafındaki ailesini çok mutsuz görünce mahvolan Baba Frank vardır. İyi haber Wishbone ailesinin manevi büyükannesi cadı Baba Yaga ve kambur uşak Renfield'ın düğünü aileyi biraraya getirecektir.
To free Baba Yaga and Renfield from the clutches of Monster Hunter Mila Starr, the Wishbone Family once more transforms into a Vampire, Frankenstein's Monster, a Mummy and a Werewolf. Aided and abetted by their three pet bats, our Monster Family zooms around the world again to save their friends, make new monstrous acquaintances and finally come to the realization that 'Nobody's Perfect' - even those with flaws can find happiness.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 103 dakika
Ülke : Almanya Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Holger Tappe
Senaryo : Kirstie Falkous, Abraham Katz, David Safier.
Müzik : Apollon de Moura, Adrian Gucze, Jascha Heidicke, Eric Krause, Andreas Kübler.
Görüntü Yönetimi : Henning Baumeister
Kurgu : Björn Teubner
Sanat Yönetimi : Adina Krause, Marika Moritz.
Oyuncular : Seslendirme: Emily Carey, Jason Isaacs, Rainer Fritzsche, Bernhard Völger, Marius Claren, Ethan Rouse, Nick Frost, Emily Watson, Rebecca Kamp, Emma Tate, Ewan Bailey, Catherine Tate, Matt Roberts, Daniel Ben Zenou, Oliver Kalkofe, Tilo Schmitz.
Yapımcı Firma : Ambient Entertainment GmbH, Rothkirch Cartoon Film, Timeless Films.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır