Haftanın Yeni Filmleri 04.03.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.03.2022 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Matt Reeves
 

 

The Batman
The Batman

Bu sadece bir çağrı değil… Bu bir uyarı!
Warner Bros. Pictures’dan, başrolünde Gothan Şehri’nin dedektifi ve milyarder Bruce Wayne rollerinde Robert Pattinson’ın yeraldığı, yönetmen Matt Reeves’den “The Batman” geliyor. Suçluların kalplerine korku salan Batman (Robert Pattionson), olarak 2 yıl boyunca sokakları takip etmek, Bruce Wayne’i Gotham Şehri’nin gölgelerine sürüklemiştir.Şehrin yozlaşmış yetkilieri ve yüksek profilli kişiler ağı arasında yalnızca birkaç güvenilir müttefiki olan – Alfred Pennyworth (Andy Serkis), Teğmen James Gordon (Jeffrey Wright) ile, yalnız kanunsuzumuz, kendisini şehir halkı arasında intikamın yegane örneği olarak kanıtlamıştır.
When the Riddler, a sadistic serial killer, begins murdering key political figures in Gotham, Batman is forced to investigate the city's hidden corruption and question his family's involvement.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action Crime Drama
Süre : 175 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Matt Reeves
Senaryo : Peter Craig, Matt Reeves.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : Greig Fraser
Kurgu : William Hoy, Tyler Nelson.
Sanat Yönetimi : James Chinlund
Oyuncular : When the Riddler, a sadistic serial killer, begins murdering key political figures in Gotham, Batman is forced to investigate the city's hidden corruption and question his family's involvement.
Yapımcı Firma : Warner Bros. Pictures, 6th & Idaho/Dylan Clark Productions.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır