Haftanın Yeni Filmleri 01.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.04.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ezel Akay
 

 

Osman Sekiz
Osman Sekiz

Agorafobi, panik bozukluk hastalığı sebebiyle şehrin epey uzağındaki eski bir konak olan evinden çıkamayan, insanlarla yüz yüze gelmekte zorlanan ve sosyal ortamlara giremeyen Osman, daha huzurlu bir yaşam için buradan taşınmaya karar  verir. Hedefine ulaşması için hastalığı kadar, uzun süredir ev arkadaşlığı yaptığı birbirinden sevimli(!) beş canavarla da mücadele etmesi gerekecektir.Bu noktada  hayatına giren Nazlı ve Emlakçı Turan ile birlikte hayatı altüst olacaktır.
Unable to leave his house, which is an old mansion far from the city, due to agoraphobia and panic disorder, having difficulty in meeting people and not entering social environments, Osman decides to move from here for a more peaceful life. In order to reach her goal, she will have to fight with five cute monsters, with whom she has been a roommate for a long time, as well as her illness.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 112 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ezel Akay
Senaryo : Kemal Uçar
Müzik : Ender Akay
Görüntü Yönetimi : Hayk Kirakosyan
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Ilban Ertem
Oyuncular : Tim Seyfi, Begüm Birgören, Kemal Uçar, Ezel Akay, Emre Kıvılcım, Salih Usta, Candan Ünal, Bircan Çağlar, Cemal Caner Yavuz, Hasan Akay, İrfan Arslanoğlu, Bahar Kaplan, Bimen Zartar, Ahmet Avni Yılmaz, İlayda Yörükoğlu, Beri Eş, Ezgi Eş, Yahya Özgür Yıkılmaz.
Yapımcı Firma : Rock Films (Ömer Kaya, Duygu Kızgın)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır