Haftanın Yeni Filmleri 01.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.04.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mehmet Elçi
 

 

Halil
Halil

Travma sonrası stres bozukluğu yaşayan bir gencin ''HALİLLER GRUBU'' adı verilen gizli bir oluşuma katılmasıyla beraber bir ''HALİL'' olabilmek için üstlendiği görevler serüvenini ve bu görevlerin devlet bağlantılarını konu alır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action
Süre : 115 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Elçi
Senaryo : Mehmet Elçi
Müzik : Telifim Media
Görüntü Yönetimi : Selim Özel
Kurgu : Fethi Çağan Mertsöz
Sanat Yönetimi : Mehmet Elçi
Oyuncular : Fethi Çağan Mertsöz, Yılmaz Yöntem, Serdar Noyan, Işın Fırat, Şükran Çağman, Mustafa Öksel, Gülcan Işıklı, Ayfer Uğurluoğlu.
Yapımcı Firma : Gaksa Yapım
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 10+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır