Haftanın Yeni Filmleri 04.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.09.2022 - Mısır)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Timo Vuorensola
 

 

Kabus Gecesi: Diriliş
Jeepers Creepers: Reborn

Louisiana'da düzenlenen “Horror Hound Festivali” ülkenin dört bir yanından yüzlerce ucube ve ölümsüz korku hayranını her sene kendine çekmektedir. Festivale katılanlar arasında Chase ve festivale zorla getirdiği sevgilisi Laine de vardır. Laine etkinlik sırasında kasabanın geçmişi ve özellikle The Creeper ile ilgili açıklanamayan hayaller görmeye ve rahatsız edici sanrılar yaşamaya başlar. Laine festival başlarken doğaüstü bir şeyin diğer dünyadan çağrıldığını ve olayların merkezinde kendisi olduğunu anlayacaktır.
Chase and Laine head to the Horror Hound festival where Laine begins to experience unexplained premonitions and disturbing visions associated with the town's past, and in particular, local legend The Creeper. As the festival gets underway and the blood-soaked entertainment builds to a frenzy, Laine believes that something unearthly has been summoned and that for the first time in 23 years...The Creeper is back.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 88 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Finlandiya Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Timo Vuorensola
Senaryo : Sean-Michael Argo
Müzik : Ian Livingstone
Görüntü Yönetimi : Simon Rowling
Kurgu : Eric Potter
Sanat Yönetimi : Romain Faure, Luca Gabriele Rossetti, Jeffrey Scott Thomas.
Oyuncular : Sydney Craven, Imran Adams, Jarreau Benjamin, Peter Brooke, Matt Barkley, Ocean Navarro,Alexander Halsall, Georgia Goodman, Jodie Mcmullen, Saverio Buono, Gabriel Freilich, Dee Wallace, Gary Graham, Darren Kent, Joseph Tanner Paul, Romain Faure, George Hider, Jake Seal, Timo Vuorensola, Karina Kinga Kiss.
Yapımcı Firma : Black Hangar Studios, Orwo Studios.
İthalatçı Firma : Vagon Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır