Haftanın Yeni Filmleri 02.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.12.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Uğur Karakuzu
 

 

Necronomicon Kara Büyüsü
Necronomicon Kara Büyüsü

Tarihin en tehlikeli büyü kitabı olan Necronomicon Türkiye’de Hasan hoca isminde bir büyücünün eline geçer. Köy halkından evli bir kadına aşık olan Hasan hoca istediğini alamadığından köyden olan herkese büyüler yapar. Köy halkı bu büyülerden rahatsız olarak köylerini terk ederler. Köyde kalan bir kaç hane ise topraklarını, evlerini terk edemezler. Yıllar sonra bu konu hakkında ailesinin konuşmalarını duyan Gül ve Eyüp yıllar önce ölmüş olan Hasan hocanın evine girerler. Büyü kitabına dokunduklarında Necronomicon yeniden faaliyete geçer.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 74 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Uğur Karakuzu
Senaryo : Uğur Karakuzu
Müzik : Uğur Karakuzu
Görüntü Yönetimi : Yaşar Özkan
Kurgu : Melih Oruç
Sanat Yönetimi : Cebrail Padak
Oyuncular : Mehmet Deniz Karakuzu, Belinay Açıkbaş, Zöhre Alsan, Kenan Gökçe, Faruk Cangören, Filiz Gökçe, Saadet Kaygısız, Serkan Güney, Sevcan Ak, Eşref Avcıtürk, İlyas Uçar, Alper Güngör, Cenk Püsküller, Hediye Al Erdoğan.
Yapımcı Firma : Uğur Karakuzu Film Yapım (Uğur Karakuzu)
Dağıtımcı Firma : Skypic
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır