Haftanın Yeni Filmleri 09.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.12.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Nurullah Yenihan
 

 

Nasreddin Hoca: Zaman Yolcusu
Nasreddin Hoca: Zaman Yolcusu

Gizlice ağaç eve giren iki hazine avcısı, yanlışlıkla geçmişe gidince Nasreddin Hoca ve çocuklar onları geri getirmek üzere peşlerinden giderler, hazine avcıları orada hapse girince her şey halloldu düşüncesiyle geri dönerler fakat geri geldiklerinde dünya tamamen değişmiştir, hayatlarını eski haline döndürmek için tekrar geçmişe gitmek zorundadırlar.
When two treasure hunters who sneak into the tree house accidentally go to the past, Nasreddin Hoca and the children go after them to bring them back, when the treasure hunters go to prison there, they come back with the thought that everything is done, but when they come back, the world has completely changed, they have to go back to the past to restore their lives.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 76 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Nurullah Yenihan, Naser Maratibavil.
Senaryo : Ayşe Banu Başarıcı
Müzik : Murat Dalkılıç, Murat Çambel.
Görüntü Yönetimi : Kahraman Kırman, Muhammed Eyüp Işın.
Kurgu : Kahraman Kırman
Sanat Yönetimi : Nurullah Yenihan
Oyuncular : Seslendirme: Ezel Kalkan, Ekinsu Karaata, Öykü Kılıçaslan, Ender Yiğit, Ufuk Yüksel, Fatih Özkul.
Yapımcı Firma : Siyah Martı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır