Haftanın Yeni Filmleri 16.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.09.2022 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Will Klipstine
 

 

Şeytanın Kızı
The Harbinger

Daniel ve Theresa Snyder, sorunlu kızları Rosalie ile beraber küçük bir kasabaya taşınır. Kısa bir süre sonra başlayan kasaba sakinlerinin gizemli ölümlerinden, kızlarının sorumlu olduğunu düşünmektedirler. Kötü bir şeyin onları takip etmesinden korkan ebeveynler, kızlarını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmalıdır.
When a man with a dark secret sees his daughter threatened with eternal damnation, he seeks help from an unpopular Native American seer.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Fantasy Horror
Süre : 114 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Will Klipstine
Senaryo : Will Klipstine, Amy Mills.
Müzik : Chad Olivera
Görüntü Yönetimi : Jose Zambrano Cassella
Kurgu : Clayton Condit
Sanat Yönetimi : Melissa Pritchett
Oyuncular : Madeleine McGraw, Teal Redmann, Irene Bedard, Kate Luyben, Steve Monroe, Jeremy Gauna, Vince Duvall, Bruce Bohne, Amanda MacDonald, Alex Galick, Jamie Bozian, Rick Mora, Will Klipstine, Gwen Ruhoff, Emily Fradenburgh, Jeromy Darling, Cody Jones, Sally-Anne Hunt, Charles Hubbell, Steven Reed C., M. Cochise Anderson, Heidi Fellner.
Yapımcı Firma : Singing River Productions, Veteran Films.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır