Haftanın Yeni Filmleri 16.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.03.2019 - Portekiz)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein.
 

 

Ajan Kedi
Die Sagenhaften Vier
Marnie's World

Dört kaçak antikahraman ve onların liderleri! Lider; evden çıkmasına izin verilmeyen ve gerçek hayatı yalnızca televizyondan bilen, aşırı masum, saf bir ev kedisi olan Marnie'dir. Ajan Kedi, Grimm'in "Bremen Mızıkacıları"na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi.
Marnie is a chubby cat, treated like a princess and getting everything she wants. When she is forced to make her own way in the world, she realizes who she really is - a lonely cat in need of friends.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 92 dakika
Ülke : Almanya Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein.
Senaryo : Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Jesper Møller.
Müzik : Martin Benes, Manas Kumar Deb.
Görüntü Yönetimi : Andreas Radzuweit
Kurgu : Tim Kiessig, Stephan Langnickel.
Sanat Yönetimi : Tobias Gembalski, Thomas Wellendorf.
Oyuncular : Seslendirme: Alexandra Neldel, Axel Prahl, Sylvain Urban, Erik Borner, Obada Adnan, Addison Rae, Susan Tackenberg, Alison Paule-Rippier, Mark Rossman, Andy Valvur, Mike McAlpine, Tony Clark, Manon Kahle, Phil Lewis, Monty Lopez, Karoline Mask von Oppen, Tom Zahner.
Yapımcı Firma : Scopas Medien
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır