Haftanın Yeni Filmleri 23.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.02.2022 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Huida Lin
 

 

Ayı Kardeşler: Dünya'ya Dönüş
Boonie Bears: Back to Earth
Boonie Bears: Back to Earth

Ayı Kardeşler bu kez uzaya çıkıyor! Uzaydan düşen gizemli bir kübik nesne Bramble'a süper güçler verir - o ve Briar, uzaylı bir istilacıya ve kötü bir orduya karşı Vick ile birlikte çalışır.
When an unknown object from space lands on Earth, Bramble gains new abilities and an extraterrestrial sidekick.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Comey Family
Süre : 97 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Huida Lin
Senaryo : Lin Jiang, Qin Wan, Rachel Xu.
Müzik : Zhiping Li
Görüntü Yönetimi : Ziyan Huang
Kurgu : Nan Chen
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Bingjun Zhang, Chris Boike, Ziyang Cheng, Kieran Katarey, Joseph S. Lambert, Wanyao Li, Siobhan Lumsden, Paul Rinehart, Olivia Seaton-Hill, Sara Secora, Liu Siqi, Xiao Tan, Ruth Urquhart, Nicola Vincent, Wei Zhang.
Yapımcı Firma : (Ziyan Huang)
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır