Haftanın Yeni Filmleri 23.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.12.2022 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kasi Lemmons
 

 

I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston Filmi
I Wanna Dance with Somebody

Naomi Ackie, ikonik şarkıcının destansı yaşamına ve müziğine dayanan müzikal biyografide Whitney Houston'ı canlandırıyor. Kasi Lemmons tarafından yönetilen ve OSCAR Ödülü adayı Anthony McCarten tarafından yazılan film, izleyicileri Houston'ın kariyeri ve müziği boyunca duygusal ve enerjik bir yolculuğa çıkarıyor.
The joyous, emotional, heartbreaking celebration of the life and music of Whitney Houston, one of the greatest female R&B pop vocalist of all time. Tracking her journey from obscurity to musical superstardom.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Biography Drama Music
Süre : 146 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kasi Lemmons
Senaryo : Anthony McCarten
Müzik : Chanda Dancy
Görüntü Yönetimi : Barry Ackroyd
Kurgu : Daysha Broadway
Sanat Yönetimi : David Offner
Oyuncular : Naomi Ackie, Stanley Tucci, Ashton Sanders, Tamara Tunie, Clarke Peters, Nafessa Williams, Evonne Archer, Bria Danielle Singleton, Daniel Washington, Kris Sidberry, Marilyn Swick, Naheem Garcia, Greg Roman, Alana Monteiro, Heidi Garza, Tanner Beard, Jennifer Ellis, JaQuan Malik Jones, Alexa Renée, Courtney Caruso, Dave Heard, Rob Lévesque, Lance A. Williams, Bradley Nnadi, Tomm Voss, Mary Ann Schaub, Zachariah Supka.
Yapımcı Firma : Compelling Pictures, Black Label Media, Muse of Fire, Primary Wave Entertainment, TriStar Pictures, West Madison Entertainment.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır