Haftanın Yeni Filmleri 30.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.03.2022 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Celia Catunda, Kiko Mistrorigo.
 

 

Şeker Kız ve Arkadaşları Macera Adasında
Tarsilinha

Tarsilinha, annesinin hatırasını kurtarmak için bir yolculuğa çıkan sekiz yaşında bir kız çocuğudur. Bunu yapmak için, annesinin anı kutusunda sakladığı, fantastik bir dünyadan bir tırtıl tarafından alınan anıları bulması gerekir.
Tarsilinha is an 8-year-old girl who sets off on a journey to save her mother's memory. To do this, she must find the keepsakes her mother keeps in her memory box, which were taken by a caterpillar from a fantastic world.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 93 dakika
Ülke : Brezilya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Celia Catunda, Kiko Mistrorigo.
Senaryo : Marcus Aurelius Pimenta, Fernando Salem.
Müzik : Zeca Baleiro, Zezinho Mutarelli.
Görüntü Yönetimi : Jorge Malheiro
Kurgu : Faris Üzel
Sanat Yönetimi : Marco Antonio bispo da Silva
Oyuncular : Seslendirme: Özge Çeçen, Ahmet Tekeş, Burçin Artut, Fatih Er, Ümit Belen, Sema Kahrıman, Uğurcan Akbaş, Özlem Emert, Müfit Çoşkun.
Yapımcı Firma : PinGuim Content, Wediacorp, Multi Visonnaire Pictures. (Ricardo Rozzino)
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır