Haftanın Yeni Filmleri 30.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.12.2022 - Singapur)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jason Moore
 

 

Hayalimdeki Düğün
Shotgun Wedding

Korsan bir grup tarafından düğünleri basılan çiftin hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Her detayı planlanan ve muhteşem bir düğün hayal eden Darcy ve Tom  bir anda kendilerini bir çatışmanın ortasında bulur. Ancak bu harika çift, düğünlerini korsanlara teslim etmemek ve yakınlarını kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
A couple's extravagant destination wedding is hijacked by criminals. In the process of saving their families, they rediscover why they fell in love in the first place.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Comedy Romance
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jason Moore
Senaryo : Mark Hammer, Elizabeth Meriwether.
Müzik : Pınar Toprak
Görüntü Yönetimi : Peter Deming
Kurgu : Nicholas Figueroa
Sanat Yönetimi : Elvis Mariñez
Oyuncular : Jennifer Lopez, Jennifer Coolidge, Callie Hernandez, Josh Duhamel, D'Arcy Carden, Héctor Aníbal, Lenny Kravitz, Cheech Marin, Alex Mallari Jr., Sônia Braga, Desmin Borges, Steve Coulter, Melissa Hunter, Cynthia Guzmán, Darrin Brown, Selena Tan, Carl Daniels, Louise Walter, Jose Mota Prestol, Alberto Isaac, Isaac Saviñón, José Guillermo Cortines, John Twohy, Ruairi Rhodes, Axel Mansilla.
Yapımcı Firma : Mandeville Films, Maximum Effort, Nuyorican Productions.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır