Haftanın Yeni Filmleri 30.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.08.2022 - Malezya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Chris Sivertson
 

 

Lanetli Göl
Monstrous

Şiddete meyilli eski kocasından kaçıp, göl kenarındaki cennet gibi bir çiftlik evinde yeni bir hayata alışmaya çalışan Laura (Christina Ricci) ve yedi yaşındaki oğlu Cody'yi, korkunç bir dehşet beklemektedir. Hâlâ travma yaşayan Laura ve Cody'nin, fiziksel ve zihinsel sağlıkları, bedenleri tehdit altında olduğu için sınırına kadar zorlanır.
A terrifying new horror awaits Laura (Christina Ricci) and her seven-year-old son Cody when they flee her abusive ex-husband and try to settle into a new life in an idyllic and remote lakeside farmhouse. Still traumatized, their physical and mental well-being are pushed to the limit as their fragile existence is threatened.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 88 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chris Sivertson
Senaryo : Carol Chrest
Müzik : Tim Rutili
Görüntü Yönetimi : Senda Bonnet
Kurgu : Anjoum Agrama
Sanat Yönetimi : Amanda Deprez, Ryan Martin.
Oyuncular : Christina Ricci, Santino Barnard, Don Durrell, Colleen Camp, Lew Temple, Carol Anne Watts, Jennifer Novak Chun, Peter Hodge, Nick Vallelonga, Sally Elbert, Lola Grace, Rachael Edlow, Darin Cooper, Aimey Beer, Neraida Bega, Philip V. Bruenn, Matt Lovell, Nancy O'Fallon, Chris Mullinax, Anjoum Agrama, Olivia Reid, Kathy Sue Holtorf.
Yapımcı Firma : Burning Sky Films, Willow Pictures, Tip-Top Productions.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır