Haftanın Yeni Filmleri 06.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.11.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mara Bugarin
 

 

Metronom
Metronom

1972 yılının sonbaharı, Romanya. 17 yaşında bir genç olan Ana, erkek arkadaşının birkaç gün içinde ülkeden temelli olarak kaçacağını öğrenir. İki aşık son günlerini birlikte geçirmeye karar verirler. Bir grup arkadaşları ile evde Özgür Avrupa Radyosu’nun yasaklı yayınını dinlemek için toplandıklarında, gecenin polis baskını ile sonuçlanacağından habersizdirler.
Romania, the autumn of the year 1972. Ana, a 17 year-old teenager, finds out that her boyfriend will flee the country for good in a few days. The two lovers decide to spend their last days together.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Romanya Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alexandru Belc
Senaryo : Alexandru Belc
Müzik : Eric Debegue
Görüntü Yönetimi : Tudor Vladimir Panduru
Kurgu : Patricia Chelaru
Sanat Yönetimi : Bogdan Ionescu
Oyuncular : Mara Bugarin, Serban Lazarovici, Vlad Ivanov, Mihai Calin, Andreea Bibiri, Mara Vicol, Alina Berzunteanu, Mihnea Moldoveanu, Andrei Miercure, Mariuca Bosnea, Eduard Chimac, Marius Boboc, Tiberiu Zavelea, Briana Macovei, Pamela Iobaji, Ana Bodea, Alin Florea, Alexandru Conovaru, Alexandru Nedelcu.
Yapımcı Firma : Strada Film, Midralgar, Chainsaw Europe.
İthalatçı Firma : Mars Production
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 16+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır