Haftanın Yeni Filmleri 06.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.01.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bilal Kalyoncu
 

 

Düşeş 1: Mafya Sızıntısı
Düşeş 1: Mafya Sızıntısı

Tarkan ve Serkan ipe sapa gelmez iki bıçkın delikanlıdır. Yanlışlıkla internette bir suça karışmaları üzerine ahlak polisi tarafından nezarete alınırlar. Bu sırada Emniyet ünlü mafya babası Boğa İsmet'e operasyon yapmak üzeredir. Emniyet, bu sıkıntılı görevde kendi içlerinden bir zayiat vermemek için; Tarkan ve Serkan'ı mafyaya sızmak üzere görevlendirirler. Ancak Tarkan ve Serkan her konuda o kadar başarısız ve şanssızlardır ki; Mafya gruplarını, emniyeti ve benzeri bütün oluşumları salaklıkları ile birbirine düşürürler.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Action
Süre : 89 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bilal Kalyoncu
Senaryo : Bilal Kalyoncu
Müzik : Fırat Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Cahit Erşan
Kurgu : Tolga Kuruhalilo
Sanat Yönetimi : Güney Sarak
Oyuncular : Ufuk Özkan, Ceyda Ateş, Caner Kurtaran, Bülent Çolak, Korhan Herduran, Halil Söyletmez, Hayrettin Karaoğuz, Esma Soysal, Doğa Konakoğlu, Gökhan Güneş, Taner Durmaz, Zeynep Buse Korkmaz.
Yapımcı Firma : 2506 (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+ 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır