Haftanın Yeni Filmleri 13.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.03.2022 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Guy Ritchie
 

 

Servet Operasyonu
Operation Fortune: Ruse de Guerre

Film, dünyayı tehdit edecek düzeyde ölümcül bir silahı ortadan kaldırmak için milyarder bir silah tüccarının peşine düşen MI6 ajanı Orson Fortune ve ekibinin hikâyesini anlatıyor.
Special agent Orson Fortune and his team of operatives recruit one of Hollywood's biggest movie stars to help them on an undercover mission when the sale of a deadly new weapons technology threatens to disrupt the world order. In the film, super spy Orson Fortune (Jason Statham) must track down and stop the sale of a deadly new weapons technology wielded by billionaire arms broker Greg Simmonds (Hugh Grant). Reluctantly teamed with some of the world's best operatives (Aubrey Plaza, Cary Elwes, Bugzy Malone), Fortune and his crew recruit Hollywood's biggest movie star Danny Francesco (Josh Hartnett) to help them on their globe-trotting undercover mission to save the world.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Comedy Thriller
Süre : 114 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Guy Ritchie
Senaryo : Ivan Atkinson, Marn Davies, Guy Ritchie.
Müzik : Christopher Benstead
Görüntü Yönetimi : Alan Stewart
Kurgu : James Herbert
Sanat Yönetimi : Nigel Evans, Adam Faux, Erim Gayretli, Chloe Kletsa, Deniz Göktürk Kobanbay.
Oyuncular : Jason Statham, Aubrey Plaza, Cary Elwes, Hugh Grant, Josh Hartnett, Bugzy Malone, Eddie Marsan, Tim Seyfi, Peter Ferdinando, Nicholas Facey, Lourdes Faberes, Sam Douglas, Ergun Kuyucu, Oliver Maltman, Matthew Hawksley, Max Beesley, Aksel Üstün.
Yapımcı Firma : Miramax, STX Films, Tencent.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır