Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.08.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImaxAtmosD-Box4DX,  

Angel Manuel Soto
 

 

Blue Beetle
Blue Beetle

Jaime Reyes geleceği için özlem dolu bir şekilde evine döner ancak evinin tam olarak bıraktığı gibi olmadığını fark eder. Jaime dünyadaki amacını ararken, kendisini beklenmedik bir şekilde uzaylı biyoteknolojisinin kadim bir objesine, yani Scarab'a sahip olarak bulur. Scarab, simbiyotik taşıyıcı olarak Jaime'yi seçtiğinde, ona olağanüstü ve öngörülemeyen güçlere sahip inanılmaz bir zırh verir. Ve Jamie Süper Kahraman Blue Beetle hâline gelirken de kaderi sonsuza dek değişir.
An alien scarab chooses college graduate Jaime Reyes to be its symbiotic host, bestowing the teenager with a suit of armor that's capable of extraordinary and unpredictable powers, forever changing his destiny as he becomes the superhero known as Blue Beetle.
 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action
Süre : 127 dakika
Ülke : Meksika Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Angel Manuel Soto
Senaryo : Gareth Dunnet-Alcocer
Müzik : The Haxan Cloak
Görüntü Yönetimi : Pawel Pogorzelski
Kurgu : Craig Alpert
Sanat Yönetimi : Ricky Aguirre, Julian Ashby, Artie Contreras, Nathan Krochmal, Jay Pelissier, Mailara Santana.
Oyuncular : Xolo Maridueña, Bruna Marquezine, Becky G, Damián Alcázar, George Lopez, Adriana Barraza, Belissa Escobedo, Elpidia Carrillo, Susan Sarandon, Harvey Guillén, Raoul Max Trujillo, Jorge Jimenez, Eyra Aguero Joubert, Gabriella Ortiz, Vicente Ydrach, Modesto Lacen, Oshún Ramirez, Brianna Quinn Lewis, Tahj Vaughans, Dante Gonzalez-Abreu, Jon Z, Carlos Ponce, Franco Castan, Perris Drew, Felipe Esparza, Walter J. Buck, Jackson Spidell, Esteban Ruiz, Marcus Nelson, Isabella Aparicio, Ayden Rivera, Xol Gonzalez, Yuli Zorrilla, Sergio Valente, Scott Andersen, Ryan Austin Bryant, Greysen Conley, Delgado Ruiz, Joseph Fusco, Christina R Gregg.
Yapımcı Firma : Warner Bros. Pictures Mexico, DC Entertainment, The Safran Company.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır