Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-RayÇocuk Filmi,  

Cem Sultan Karabulut
 

 

Kaçak Avcılar
Kaçak Avcılar

Çocukları ile hafta sonunu geçirmek üzere ormanda kamp yapan aile, bir anlık dalgınlıkla çocuklarını kaybederler. Kaybolan çocuklar bir taraftan ailelerini bulmaya çalışırken bir taraftan da ormana kaçak avcılık için gelen avcıların kabusu olur.
The family, camping in the forest to spend the weekend with their children, loses their child in a moment of distraction. While missing children try to find their families, they also become a nightmare for hunters who come to the forest for poaching.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Family
Süre : 86 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fatih Yıldırım
Senaryo : Fatih Yıldırım
Müzik : Bahadır Sağbaş
Görüntü Yönetimi : Bülent Eren
Kurgu : Oktay Arabacı
Sanat Yönetimi : Beste Alp, Recai Koçak.
Oyuncular : Emir Erol, Nisa Duru Yazan, Altuğ Seçkiner, Meral Kaplan, Cem Sultan Karabulut, Salih Ünal, Zekeriya Karakaş, Cüneyt Özen.
Yapımcı Firma : Canan Medya, Makinist Film. (Canan Keçeci)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır