Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.08.2023 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Tom DeNucci
 

 

Suikastçiler
The Collective

Gizemli bir suikastçı teşkilatına üye olan genç bir adam, kendisini ilk görevinde tehlikeli bir insan kaçakçıları grubunun izini sürerken bulur.
A young recruit to a mysterious agency of assassins finds himself going rogue on his first assignment, tracking down a dangerous group of human traffickers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure
Süre : 86 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom DeNucci
Senaryo : Matthew Rogers, Jason James.
Müzik : David Bateman
Görüntü Yönetimi : Alonso Homs
Kurgu : Gustavo Bernal-Mancheno
Sanat Yönetimi : Christopher Gregoire
Oyuncular : Lucas Till, Ruby Rose, Don Johnson, Mercedes Varnado, Tyrese Gibson, Paul Ben-Victor, Michael Zuccola, Eric Lutes, Brett Azar, Megan Danielle Gerald, John Fiore, Darryl Marsh, Michael S Messier Jr., Nora Eschenheimer, Julia Terranova, James Wilcox, Sid O'Connell, Holly Sullivan, Fred Sullivan.
Yapımcı Firma : Yale Productions, Dawn's Light.
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 18+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır