Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Hasan Gökalp
 

 

Havas İlm-i Cin
Havas İlm-i Cin

Havas İlm-i Cin, Nusaybin'de yaşanmış gerçek bir musallat vakasını konu alıyor. Ali geceleri sık, sık, paranormal olaylar ve kabuslar yaşamaktadır, gece yarısı ansızın korku ve panik içinde uyanmaktadır. Ali’nin yaşadığı paranormal olaylar nişanlısı Sinem’i de tesiri altına alır. Çiftin yaşadığı olaylar üzerlerinde daha kötü sonuçlar doğurmaya başlar.
Havas İlm-i Cin is about a real haunting case in Nusaybin.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hasan Gökalp
Senaryo : Hasan Gökalp
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Yavuz Petek
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Ömer Yiğit
Oyuncular : Fırat Kahraman, Elif Çapkın, Selçuk Kılıç, Seda Keskol, Ceylan Yalın, Doruk İnan, Tolga Bengü, Gülsüm Arife Üstün.
Yapımcı Firma : İgamedya, FK Productions. (Hasan Gökalp, Fırat Kahraman)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır