Haftanın Yeni Filmleri 25.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.01.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Erlendur Sveinsson
 

 

Gezegenler Savaşı
Liu lang di qiu 2
The Wandering Earth 2

Yakın gelecekte, güneşin hızla yanmakta olduğunu ve bu süreçte Dünya'yı yakında yok edeceğini öğrendikten sonra insanlar, gezegeni güneşin ateşli parlamalarının çok uzağına, yeni bir güneş sistemine itmek için devasa motorlar yaparlar. Bununla birlikte, evrene yolculuk tehlikelidir ve insanlığın hayatta kalması için son şansı, dünyayı kurtarmak için tehlikeli bir ölüm kalım operasyonunu gerçekleştirmektir.
Humans built huge engines on the surface of the earth to find a new home. But the road to the universe is perilous. In order to save earth, young people once again have to step forward to start a race against time for life and death.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Adventure Drama
Süre : 173 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Frant Gwo, Erlendur Sveinsson.
Senaryo : Yang Zhixue, Gong Geer, Frant Gwo, Ruchang Ye.
Müzik : Roc Chen
Görüntü Yönetimi : Michael Liu
Kurgu : Tingting Yan, God Ye, Ruchang Ye.
Sanat Yönetimi : Ang Gao
Oyuncular : Jing Wu, Andy Lau, Hao Feng, Willis Chung, Clara Lee, Andrew Lee, Liya Tong, Matias Lorieri, Zhi Wang, Zina Blahusova, Anil Joseph, Zachary Michael Cruz, Yanmanzi Zhu, Xuejian Li, Gianluca Zoppa, Li Ning, Scotty Bob Cox, Temur Mamisashvili, Greg Valenti Gonzalez, Kei Gambit, Alysa Finnegan.
Yapımcı Firma : China Film Co., Ltd., G!Film Studio, Beijing Dengfeng International Culture Communications Company, CFC Pictures.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır