Haftanın Yeni Filmleri 25.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Uğur Kablan
 

 

Efsunlu 3: Muska
Efsunlu 3: Muska

Akıl sağlığı merkezinde son yıllarda kayıp olan hasta bakıcı kadınların sayısına dikkat çeken gazeteci Ebru'nun hastabakıcı kılığında bu merkezde işe başlaması ile birlikte kayıp olan hastabakıcı kadınlar hakkında oldukça ilginç, tehlikeli ve korku dolu anlar yaşanmaya başlar. Gazeteci olan Ebru, bir ruh sağlığı merkezinde akıbeti belli olmayan kayıp kadın hastabakıcıları haberlerini araştırmak için bir plan yapar ve ruh sağlığı merkezinde hastabakıcı olarak işe başlar. Yaptığı planın önceleri işe yaradığını düşünen Ebru bir anda kendisini bir hasta olarak bulur. Artık burada diğer hastalar gibi tedavi görüyordur. Ancak Ebru, daha önceden haberin kaynağı ile ilgili olabileceğini düşündüğü fotoğrafı paylaştığı, Kerem’in bu fotoğrafı detaylı olarak soruşturması nihayetinde, ruh sağlığı merkezinde yıllar öncesine dayanan, sırlarla dolu olayların gizemi ortaya çıkmaya başlar. İkilimizin bu izbe yerdeki gerilim ve korku dolu zor yolculuğu başlamıştır.
Ebru, a journalist, makes a plan to investigate the news of missing female nurses at a mental health center and starts working as a nurse at a mental health center. Thinking that her plan worked before, Ebru suddenly finds herself a patient. He is now being treated like any other patient here. However, when Ebru shared the photo she thought might be related to the source of the news, and Kerem's detailed investigation of this photo, the mystery of the events full of secrets dating back years in the mental health center begins to emerge. The difficult journey of our duo in this secluded place, full of tension and fear, has begun.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Uğur Kablan
Senaryo : Koray Yeltekin, M. Ülkü Akkoyunlu.
Müzik : Fırat Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Furkan Bayraktar, Kayhan Yılmaz.
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Eylül Ezgi Yılmaz, Serhat Üstündağ, Berker Mehmet Korkmaz, Elif Güçkıran, Müge Coşkun, Güler Aşık.
Yapımcı Firma : Cinephone (Enis Özkan, Murat Çiçek)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır