Haftanın Yeni Filmleri 25.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Cemalettin Çekmece
 

 

Otoban Katilleri
Otoban Katilleri
Highway Killers

Araba kiralayarak yola çıkan iki kişi, otoyol kenarındaki dükkanları ve benzin istasyonlarının tezgahtar­larını gasp ederek pompalı tüfekle öldürürler. Ağır uyuşturucu etkisi altında olan ikili, güney sınırından yurt dışına çıkma planları kurmaktadırlar. Hayatlarından kesitler de gördüğümüz ikili, kendilerinden geçmiş ve sadece para edinmeye odaklanarak gözü dönmüş halde önlerine çıkan insanları öldürmekte sakınca görmemektedirler.
Two people, who set off by renting a car, rob the shops and gas station clerks by the highway and kill them with a shotgun. The duo, who are under the influence of heavy drugs, are making plans to go abroad from the southern border. The duo, whom we see in sections from their lives, do not see any harm in killing people who are ecstatic and focused only on making money.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Thriller Crime Action
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tolga Kadıoğlu
Senaryo : Tolga Kadıoğlu
Müzik : Derviş Çakmakkaya
Görüntü Yönetimi : Mustafa Kemal Dolaşır
Kurgu : Tolga Kadıoğlu
Sanat Yönetimi : Şahin Kızıltepe
Oyuncular : Korkut Çözer. Muhammet Mustafa Karademir, Barış Hacıhan, Cemalettin Çekmece, Alihan Demirbilek, İlker Kılıç, Serdar Çakmak, Murat Kurt, Ömer Demir, Eren Şimşek.
Yapımcı Firma : Safkan Sinema, Ceylan Yapım. (Tolga Kadıoğlu)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır