Haftanın Yeni Filmleri 01.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.09.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Okan Ege Ergüven
 

 

Ölümüne Aşk
Ölümüne Aşk

Altınel ailesinin yanında uzun yıllardır bahçıvanlık yapan Tahsin, evde beş aydır hizmetçi olarak çalışan güzel Ayperi’ye abayı yakar. Ailenin tatile çıkmasıyla, Ayperi’ye açılmakta, aşkını itiraf etmekte zorlanan Tahsin’in aradığı fırsatı ayağına gelir. Fakat ailesiyle gitmeyen evin haylaz oğlu Timuçin’in gece yarısı aniden arkadaşlarıyla birlikte eve gelmesi her şeyi değiştirir. Parti yapacaklardır. Modern kölelerine buyurur; “bu gece sabaha kadar uyumak yok!” Timuçin, Tahsin ile Ayperi’ye kötü davranmakla kalmaz, gecenin o saatinde hizmet etmek zorunda bırakır. Burnundan soluyan Tahsin’in eli kolu bağlıdır. Ayperi’nin tarçın yerine yanlışlıkla elmaların üstüne fare zehri dökmesi olayların çığırından çıkmasına neden olur. Artık Ayperi ve Tahsin 5 kişinin ölümünden sorumlu birer katildirler.
Tahsin, who has been a gardener for many years with the Altınel family, has a crush on the beautiful Ayperi, who has been working as a maid at home for five months. With the family going on vacation, Tahsin, who has difficulty in opening up to Ayperi and confessing his love, comes to the opportunity he seeks. But when Timuçin, the mischievous son of the house, who did not go with his family, suddenly comes home with his friends at midnight, everything changes. They will party. He commands his modern slaves; “No sleep till morning tonight!” Timuçin not only treats Tahsin and Ayperi badly, but also forces them to serve at that time of the night. Tahsin, who is breathing through his nose, is tied. When Ayperi accidentally pours rat poison on apples instead of cinnamon, things get out of hand. Now Ayperi and Tahsin are murderers responsible for the death of 5 people.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Okan Ege Ergüven
Senaryo : Soysal Demir, Okan Ege Ergüven.
Müzik : Metin Özülkü
Görüntü Yönetimi : Arda Üzmez
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Murat Akkoyunlu, Fulya Zenginer, Ayten Uncuoğlu, Suat Sungur, Tuncay Bayazıt, Aslı Altaylar, Bülent Çolak, Kaan Yılmaz, Dost Elver, Emre Melemez, Gürsü Gür, Aslı Turanlı.
Yapımcı Firma : Eser Yapım (Burhan Şafak)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır