Gelecek Program

 

Juan Solanas
 
Upside Down
Upside Down
Upside Down
Adam ve Eden ters yer çekimli iki ayrı dünyada yaşayan aşıklardır.10 yıllık ayrılıktan sonra Adam, Eden\'e kavuşmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Drama Fantasy Romance
Süre : 100 dakika
Ülke : Kanada Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Juan Solanas
Senaryo : Juan Solanas
Müzik : Benoît Charest
Görüntü Yönetimi : Pierre Gill
Kurgu : Paul Jutras
Sanat Yönetimi : Isabelle Guay
Oyuncular : Kirsten Dunst, Jim Sturgess, Timothy Spall, Agnieshka Wnorowska, Neil Napier, Frank M. Ahearn, Jayne Heitmeyer, James Kidnie, Heidi Hawkins, John Maclaren, Holly O'Brien, Larry Day, Don Jordan, Vincent Messina, Holden Wong, Nicholas Rose, Elliott Larson, Noel Burton, Paul Burke, Jesse Sherman, Paul Don, Zachary Amzallag.
Yapımcı Firma : Jouror Productions, Onyx Films, Studio 37, Transfilm.
İthalatçı Firma : Tmc
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 25.06.2013
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 22.08.2012 - Kazakistan
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır