Gelecek Program

 

Nicolás López
 
Artçı Şok
Aftershock
Aftershock
Şili\'de bir grup gezgin, yer altında bir gece kulübünde depreme yakalanırlar.Kısa zaman sonra yüzeye ulaşmaya çalışmanın, kabuslarının yalnızca başlangıcı olduğunu anlarlar. Gece, yer altındaki gece kulübünde eğlenmeye giden bir grup seyahat eden gencin, ani deprem şoku ile yaşadıkları anlatılmaktadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 89 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Şili
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nicolás López
Senaryo : Guillermo Amoedo, Nicolás López, Eli Roth.
Müzik : Manuel Riveiro
Görüntü Yönetimi : Antonio Quercia
Kurgu : Diego Macho Gómez
Sanat Yönetimi : Elisa Hormazábal, Andre Coutu.
Oyuncular : Eli Roth, Andrea Osvárt, Ariel Levy, Nicolás Martínez, Lorenza Izzo, Natasha Yarovenko, Selena Gomez, Ignacia Allamand, Dayana Amigo, Paz Bascuñan, Edgardo Bruna, Gabriela Hernández, Ramón Llao, Matías López, Patricio Strahovsky, Marcial Tagle.
Yapımcı Firma : Cross Creek Pictures, Dragonfly Entertainment, Sobras.com Producciones, Vertebra Films.
İthalatçı Firma : Pinema
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır