Gelecek Program

 

Fausto Brizzi
 
Com'è Bello far l'amore
Com'è Bello far l'amore
Love is in the Air
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 97 dakika
Ülke : İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Fausto Brizzi
Senaryo : Andrea Agnello, Fausto Brizzi, Marco Martani.
Müzik : Bruno Zambrini
Görüntü Yönetimi : Marcello Montarsi
Kurgu : Luciana Pandolfelli
Sanat Yönetimi : Maria Stilde Ambruzzi
Oyuncular : Fabio De Luigi, Claudia Gerini, Filippo Timi, Giorgia Wurth, Alessandro Sperduti, Gledis Cinque, Michela Andreozzi, Eleonora Bolla, Alexandre Vella, Chiara Mastalli, Franco Trentalance, Margherita Buy, Chrissie Carpenter, Andrea De Rosa, Michele Foresta, Pasquale Petrolo, Virginia Raffaele, Gioia Vicari.
Yapımcı Firma : Wildside Media
İthalatçı Firma : Calinos Films
İşletmeci Firma : M3 Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 07.06.2013
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 10.02.2012 - İtalya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır