Gelecek Program

3 Boyutlu,  

Jackie Chan
 
Chinese Zodiac
Chinese Zodiac
Chinese Zodiac
Fransız ve İngiliz ordularının 1860’ta İmparatorluğun Yaz Sarayı’ndan aldıkları 12 bronz Chinese Zodiac hayvan heykelini Asian Hawk’ın Çin’e geri getirmeye çalışmasını anlatmakta.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Action Adventure
Süre : 120 dakika
Ülke : Hong Kong Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jackie Chan
Senaryo : Frankie Chan, Jackie Chan, Edward Tang, Stanley Tong.
Müzik : Roc Chen, Nathan Wang.
Görüntü Yönetimi : Jackie Chan, Man-Ching Ng.
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Jackie Chan
Oyuncular : Jackie Chan, Qi Shu, Oliver Platt, Laura Weissbecker, Caitlin Dechelle, Xingtong Yao, Sang-woo Kwon , Kenny G, Alaa Safi, Zhang Lanxin, Emilie Guillot, Rani Bheemuck, Sung-jun Yoo, Ken Lo, Steven Dasz, Kazu Patrick Tang, Andrew Dasz, Fan Liao, Paul Philip Clark, Myriam Blanckaert, Cary Woodworth, Christian Bachini, Vincent Sze, Bo-Yee Poon, Pierre Bourdaud, Emmanuel Lanzi, Olivier Sa, Igor Darbo, Keoni Everington, Jennifer Eden, Stephane Girondeaud, David Torok, Jill Kelsey.
Yapımcı Firma : Emperor Classic Films, Emperor Dragon Movies, Emperor Motion Pictures, Jackie & JJ Productions, Jackie Chan Emperor Movies.
İthalatçı Firma : Chantier Films
İşletmeci Firma : Chantier Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 20.12.2012 - Çin Halk Cumhuriyeti
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır