Gelecek Program

 

Chao-Bin Su
 
Reign of Assassins
Jianyu
Reign of Assassins
Kadın bir suikastçı, babası kadının çetesi tarafından öldürülen bir adama aşık olur. Adamın iyi eğitimli bir dövüşçü olduğundan habersizdir. Aralarındaki aşk filizlenirken kadının geçmişi peşini bırakmaz.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2010
Tarz * : Action
Süre : 117 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti Tayvan Hong Kong
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chao-Bin Su
Senaryo : Chao-Bin Su
Müzik : Anthony Chue, Peter Kam.
Görüntü Yönetimi : Arthur Wong, Wing-hang Wong.
Kurgu : Ka-Fai Cheung
Sanat Yönetimi : Simon So, Baigui Yang.
Oyuncular : Michelle Yeoh, Woo-sung Jung , Xueqi Wang, Barbie Hsu, Shawn Yue, Xiaodong Guo, Yiyan Jiang, Leon Dai, Hee Ching Paw, Chung-tien Wu, Shih-chieh Chin, Pace Wu, Zonghan Li, Angeles Woo, You Benchang , Kim-Fai Che, Kelly Lin.
Yapımcı Firma : Beijing Gallop Horse Film & TV Production, Media Asia Films, Zhejiang Dongyang Dragon Entertainment Venture Investment, Lumiere Motion Picture Company, Beijing Heguchuan TV & Film, Lion Rock Productions, Stellar Entertainment, Stellar Entertainment.
İthalatçı Firma : Umut Sanat
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 28.09.2010 - Çin Halk Cumhuriyeti
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır