Gelecek Program

 
 
Nashira Sıkıysa Yakala
Nashira Sıkıysa Yakala
Doğma büyüme Hasanpaşalı iki kafadar Taci ve Bahattin, hayatlarının çoğunluğunu ufak tefek suçlar yüzünden cezaevinde geçirmiştir. Dışarıda oldukları bir zaman diliminde Taci, Bahattin den habersiz bir gazetenin dağıttığı check-up kuponlarını biriktirir. Kuponların bitmesiyle birlikte soluğu hastanede alırlar. check-up’ın ne olduğunu bile bilmeden birçok tahlil yaptırırlar. Tahlillerin neticesinde iki kafadarın farklı hastalıklardan yalnızca bir aylık ömürleri kaldığını öğrenirler ve hastaneye yatırılırlar. Hastaneye yattıkları gece ise ünlü mafya babası Sait”in adamları araba ve silah teslimatı yapmak üzere yola çıkarlar. Dikkatsizlik sonucu, yaşlı bir teyzeye çarparlar.Mafyanın adamları Rüstem ve Kamil, çarptıkları teyzeyi arabanın bagajında Taci ve Bahattin’in yattığı hastaneye tedavi için getirirler. Arabayı otoparka anahtarları üzerinde bırakan sakar mafya tetikçileri Rüstem ve Kamil tahlillerin uzaması neticesinde adeta cinnet geçirirler. Bu sırada hastane de yatan Taci ve Bahattin hastanede yiyecek aramaya çıkarlar. Kendilerini bir anda otoparkta bulan kafadarlar, Mafyanın tetikçilerinin bıraktığı arabayı fark ederler. Bir tur atmak için bindikleri arabayla bir anda kendilerini hayatlarının tatilinde Antalya da bulurlar. Mafya çok kısa bir süre sonra arabanın peşine Antalya’ya doğru yola çıkmıştır bile. Bu sırada gününü gün eden iki kafadar mafya babası Sait tarafından her yerde aranmaktadır. Oysa iki kafadar Sait’e çokta uzakta değildir. Ama iki kafadar yolda bir benzinci, bir banka, bir mağaza, bir ev soyduğu için poliste Taci ve Bahattin’in peşlerine düşmüştür. Sait zamana karşı yarışmakta ve polisten önce silahları alıp imha etmenin hesaplarını yaparken, sakar mafya adamı Kamil, arabanın daha çabuk bulunması için polise ihbarda bulunmuştur bile. İşler çok karmaşık bir hale gelmişken Sait’i başka bir sürpriz daha beklemektedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı :
Tarz * : Comedy Drama Action
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Yaşar Kızgın
Senaryo : Koray Fındıkoğlu
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Serkan Genç, Serdal Genç, Kayra Şenocak, Buminhan Dedecan, Ezgican Aydoğan, Sümer Tilmaç, Yakup Yavru, Kemal Kuruçay, Yurdaer Tosun, Erkan Ateş, Birsen Dürülü, İlker Ayrık, Bülent Seyran, Gülden Güney, İsrafil Köse, Hakan Bilgin, Selim Erdoğan, Suzan Genç.
Yapımcı Firma : Sky Film Yapım Prodüksiyon
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır