Gelecek Program

 

Olatunde Osunsanmi
 
Evidence
Evidence
Evidence
Terk edilmiş bir benzin istasyonunda bir dizi cinayet işlenir. Cinayetleri çözmek üzere görevlendirilen dedektifin elindeki tek ipucu, kurbanlardan birinin olay sırasında çektiği videolardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Horror Thriller
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Olatunde Osunsanmi
Senaryo : John Swetnam
Müzik : Atli Örvarsson
Görüntü Yönetimi : Lukas Ettlin
Kurgu : Paul Covington
Sanat Yönetimi : Freddy Waff
Oyuncular : Radha Mitchell, Torrey DeVitto, Stephen Moyer, Nolan Gerard Funk, Caitlin Stasey, Chris Jai Alex, Dale Dickey, Harry Lennix, Aml Ameen, John Newton, Svetlana Metkina, Alisha Seaton, James Ryen, Barak Hardley, Seth Bailey, Albert Kuo, Christopher Frontiero, Ardy Brent Carlson, Michael Daniali, Verity Branco.
Yapımcı Firma : Bold Films, Marc Platt Productions.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır