Gelecek Program

 

Philipp Stölzl
 
Hekim
Der Medicus
The Physician
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Adventure Drama History
Süre : 150 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Philipp Stölzl
Senaryo : Jan Berger
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Hagen Bogdanski
Kurgu : Sven Budelmann
Sanat Yönetimi : Stefan Hauck, Samuel Jaeger.
Oyuncular : Ben Kingsley, Stellan Skarsgard, Olivier Martinez, Mohamen Mehdi Ouazanni, Emma Rigby, Michael Jibson, Elyas M'Barek, Tom Payne, Fahri Yardim, Dominique Moore, Makram Khoury, Michael Marcus, Adam Thomas Wright, Manuela Biedermann, Richard von Groeling, Ian T. Dickinson, Robert A. Foster, Mourad Zaoui, Şahin Eryılmaz, Natalia Witmer, Hossein Andalibi, Salvatore Cancemi, James Allan, Diogo da Silva, Babak Shah, Tom Paladin Bareck.
Yapımcı Firma : UFA Cinema
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 25.12.2013 - Almanya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır