Gelecek Program

 

Michael Youn
 
Vive la France
Vive la France
Vive la France
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Comedy
Süre :
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Youn
Senaryo : Dominique Gauriaud, Jurij Prette, Michael Youn.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Stéphane Le Parc
Kurgu : Sandro Lavezzi, Nicolas Trembasiewicz.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : José Garcia, Michaël Youn, Isabelle Funaro, Ary Abittan, Jérôme Commandeur, Vincent Moscato, Jean François Cayrey, Franck Gastambide, Moussa Maaskri, Hamid Najah, Fatsah Bouyahmed, Emilie Caen, Jean-Louis Barcelona, Martial Courcier, Kamel Benchemekh, Laurence Oltuski, Dominique Foure, Philippe Ambrosini, Michel Ferracci , Claude Sese, Marie-Pierre Nouveau, Jean-François Perrone, Eric Fraticelli, Pierre-Marie Mosconi, Frankie Pain, Patrice Cols, Bonnafet Tarbouriech, Sandra Jouet, Magali Lerbey, Teddy Melis.
Yapımcı Firma : Légende Films, Gaumont, Makayel.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 20.02.2013 - Fransa
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır