Gelecek Program

 

James Cox
 
Straight A's
Straight A's
Straight A's
Tamamıyla yozlaşmış ve ailesinden kopmuş olan Scott kendisini affettirmek için eve geri döner. Ailesi ve arkadaşlarıyla bozulan ilişkilerini düzeltmeye çalışan Scott bazı engellerle karşılaşır. Ne yazık ki, abisinin karısı ve Scott’ında eski sevgilisi Katherine bu durumu engellemeye çalışmaktadır. Gelişen olaylar cinsel gerilimlere, neşeye ve ilişkilerinin sonlanmasına yol açar, fakat bozulan ilişkilerini her şeye rağmen düzeltmeyi başaracaklardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Comedy Drama
Süre :
Ülke : Group Films, The Millennium Films Nu Image Films
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Cox
Senaryo : David Cole
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Shawn Kim
Kurgu : Justine Halliday
Sanat Yönetimi : Bob Danyla
Oyuncular : Ryan Phillippe, Anna Paquin, Luke Wilson, Riley Thomas Stewart, Ursula Parker, Amparo Garcia-Crow, Augustin Solis, Tess Harper, Powers Boothe, Christa Campbell, James Carrol, Josh Meyers, Kristen Williams, Jon Mack, Simona Williams, Johnnie Brannon, Sporty Cordell, Lance E. Nichols, Holly Gene Dorsett, Odessa Sykes, Leticia Jimenez, Mark A. Hernandez, Jennifer Birmingham, Whitney Able, Mallory Culbert, John P. Fertitta, Liz Mikel, Conrad Goode, Brian Capers.
Yapımcı Firma : The Group Films, Millennium Films, Nu Image Films.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır