Gelecek Program

 

Alex Schmidt
 
Forgotten
Du hast es Versprochen
Forgotten
Çocukken çok yakın arkadaş olan Hanna ve Clarissa, aileleriyle birlikte bütün tatillerini küçük bir adada bulunan yazlık evlerinde geçirirlerdi. Hanna’nın 9. yaş gününden kısa bir süre sonra Hannah ve Clarissa birbirlerinden kopmuşlardı. 34 yaşında ki evli ve 7 yaşında bir kız çocuğu olan, çalıştığı hastanede başhekimlık yapan Hanna, 25 yıl sonra içtiği haplardan zehirlenen ve acil servise kaldırılan arkadaşı Clarissa ile bu şartlar altında karşılaşır. Clarissa iyileştikten sonra iki kadın arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam ederler ve bir kaç günlüğüne tıpkı eski günlerde olduğu gibi adaya gitmeye karar verirler. Adaya gittiklerinde Hanna, Maria adlı çocukluk arkadaşının o yıllarda kaybolduğunu ve bir daha bulunamadığını öğrenir. Başına korkunç bir şey geldiğini düşünen Hannah, Maria’ya ne olduğunu araştırmaya başlar. Araştırmalarına devam ettikçe karanlık sırra daha da yaklaşan Hannah hayal bile edemeyeceği korkunç gerçekle yüzleşir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Drama Mystery Thriller
Süre : 102 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alex Schmidt
Senaryo : Valentin Mereutza, Alex Schmidt.
Müzik : Marian Lux
Görüntü Yönetimi : Wedigo von Schultzendorff
Kurgu : Andreas Radtke
Sanat Yönetimi : Dirk Waldeck
Oyuncular : Mina Tander, Laura de Boer, Katharina Thalbach, Max Riemelt, Clemens Schick, Alina Sophie Antoniadis, William Boer, Greta Oceana Dethlefs, Mia Kasalo, Tim Kirschstein, Lina Köhlert, Jessica McIntyre, Valentin Mereutza, Ellenie Salvo González, Thomas Sarbacher, Anna Thalbach.
Yapımcı Firma : Wüste Film Ost
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 20.12.2012 - Almanya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır