Gelecek Program

 

Brett Donowho
 
No Tell Motel
No Tell Motel
No Tell Motel
Birbirimizden sakladığımız sırlar gün gelip karşımıza çıkabilirler. No Tell Motel yanlızlık, çaresizlik ve günahlardan arınmanın en karanlık yolunu gözler önüne seren tüyler ürpertici bir hikaye. Eski Horak, ormanların arasında gizlenmiş H güzergahı üstünde bir yol kenarı motelidir. Bu motelin önünde küçük Angela Horak ezilerek hayatını kaybetmiştir, fakat daha da korkuncu, ailesinin başına gelenler bu küçük kıza olanlarla karşılaştırılamayacak kadar korkunçtur. Megan Walsh ve 4 genç arkadaşın araçları bozulur, başka bir seçeneği olmayan grup geceyi motel’in gizemli bir köşesinde konumlandırılmış 6 numaralı odada geçirmeye karar verirler, fakat çok geçmeden Megan ve arkadaşları motelde yalnız olmadıklarını anlayacaklardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Horror
Süre : 84 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Brett Donowho
Senaryo : T.J. Cimfel
Müzik : Nathan Vann Walton
Görüntü Yönetimi : Edd Lukas
Kurgu : Frederick Wardell
Sanat Yönetimi : Jeff Gant
Oyuncular : Rileigh Chalmers, Johnny Hawkes, Ed Holden, Chalie Howes, Andrew MacFarlane, Angel McCord, Chelsey Reist, James Tyce, Stephanie Van Dyck, Heath Whitelock.
Yapımcı Firma : Enderby Entertainment, Tony-Seven Films.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 09.10.2012 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır