Gelecek Program

 
 
The ABCs of Death
The ABCs of Death
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Horror
Süre : 123 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Yeni Zellanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : K. Andrews, A. Bettis, H. Cattet, E. Diaz Espinoza, J. Eisener, B. Forzani, A. García Bogliano, X. Gens, L. Hardcastle, N. Iguchi, T. Cappelen Malling, J. Grau, A. Morgenthaler, Y. Nishimura, B. Pisanthanakun, S. Rumley, M. Sarmiento, J. Schnepp...
Senaryo : Kaare Andrews, Simon Barrett, Helene Cattet, Bruno Forzani, Adrián García Bogliano, Lee Hardcastle, Noboru Iguchi, Yoshihiro Nishimura, Simon Rumley, Jon Schnepp, Srdjan Spasojevic, Nacho Vigalondo, Dimitrije Vojnov, Ti West, Yudai Yamaguchi.
Müzik : Phillip Blackford, Simon Boswell, Yasuhiko Fukuda, Jaye Barnes Luckett, Nobuhiko Morino, Kou Nakagawa, Julio Pillado, Kevin Riepl, Johannes Ringen.
Görüntü Yönetimi : Harris Charalambous, Manuel Dacosse, Magnus Flato, Ernesto Herrera, Chris Hilleke, Karim Hussain, Nicolás Ibieta, Nemanja Jovanov, Antoine Marteau, Shu G. Momose, Yasutaka Nagano, Laurie Rose.
Kurgu : Phillip Blackford, Adrián García Bogliano, Robert Hall, Tim Kolenut, Greg Ng, Yoshihiro Nishimura, Takanori Tsujimoto, Martin Wichmann, Yudai Yamaguchi.
Sanat Yönetimi : Idoia Esteban
Oyuncular : Ingrid Bolso Berdal, Jeremy Raymond, Kyra Zagorsky, Erik Aude, Iván González, Dallas Malloy, Lee Hardcastle, Sarah Bonrepaux, Peter Pedrero, Fraser Corbett, Arisa Nakamura, Hiroko Yashiki, Lucy Clements, Steve Berens, Demo Tanaka, Chems Dahmani, Harold Torres, Juanita Ringeling, Matías Oviedo, Takashi Nishina, Yui Murata, Joshua Diolosa, Alejandra Urdiaín, Pablo Guisa Koestinger, Martine Arnes Sorensen, Eva Llorach, Miquel Insua.
Yapımcı Firma : Magnet Releasing, Drafthouse Films, Timpson Films.
İthalatçı Firma : Özen Film
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 08.03.2013 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır