Gelecek Program

 

Reshef Levi
 
Hunting Elephants
Hunting Elephants
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Comedy Crime
Süre : 107 dakika
Ülke : İsrail Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Reshef Levi
Senaryo : Reshef Levi, Regev Levy.
Müzik : Gilad Benamram
Görüntü Yönetimi : Yaron Scharf
Kurgu : Isaac Sehayek
Sanat Yönetimi : Arad Sawat
Oyuncular : Patrick Stewart, Sasson Gabai, Moni Moshonov, Yael Abecassis, Moshe Ivgy, Herzl Tobey, Ezra Dagan, Rotem Zussman, Zvika Hadar, Eyal Rozales, Alexander Peleg, Gil Blank, Tzvi Shissel, Rena Sinfeld, Simon Rosenfeld, Galia Isay, Rot Frhaci, Adam Gabay, Susana Levy, Tamir Matok, Maria Belkin, Neve Zor, Meirav Koperberg, Ann Malgin.
Yapımcı Firma : Bleiberg Entertainment, Hunting Elephants Film Production, United King Films.
İthalatçı Firma : Özen Film
İşletmeci Firma : Özen Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 04.07.2013 - İsrail
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır