Gelecek Program

 

Emre Yalgın
 
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap
Divergence

Silahın ne olduğunu idrak edemeyecek bir yaşta iken, ağabeyini babasının tabancası ile vurarak ölümüne sebep olan ve hemen ardından aileden uzaklaştırılan Murat, yıllar sonra eve döner. Çünkü babası ile bir yolculuğa çıkmak zorundadır. Hiçbir zaman gerçek bir baba oğul olamamışlık aralarında görünmez bir duvar gibi dururken her ikisinin de birbirinden farklı beklentileri vardır. Davut, Murat’ı affetmek ve geçmişi unutmak ister. Murat ise harcanmış hayatının hesabını sorma peşindedir. Bu zorlu yolculuk, Murat’ın aklındaki gerçek planın ortaya çıkmasıyla içinden çıkılması daha da güç bir hal alır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Drama
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Emre Yalgın
Senaryo : Zeynep Yalgın, Emre Yalgın.
Müzik : Can Erzincan
Görüntü Yönetimi : Mustafa Kuşçu
Kurgu : Sercan Güdücü, Ahmet Alan, Emre Yalgın, Mehmet Ali Arslan.
Sanat Yönetimi : Tennur Baş
Oyuncular : Mustafa Avkıran, Melih Selçuk, Derya Durmaz, Müfit Aytekin, Özay Fecht, Volga Sorgu, Emre Budak.
Yapımcı Firma : Logos Film, İFP.
İşletmeci Firma : TBA/Belirsiz.
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır